OFİSİMİZ

YENİ İSTANBUL
OFİSİMİZİ ZİYARET EDİN

Ataköy-7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme E-5 Yan Yol Cad.

Ataköy Towers A Blok No: 20/1

Sizde sorularınızı yandaki iletişim bölümünden iletebilirsiniz

SIK SORULAN SORULAR

Resimlerde Gördüğüm Ürünün Aynısı mı gelecek?

Evet Ürün Görsellerimiz Ekibimiz Tarafından Hazırlanır Ve Yanıltıcı Hiç bir Görüntüye İzin Verilmez. Ürünler Ekranda Gördüklerinizin birebir Aynısıdır. Yalnızca Fazla renkli Ürünlerimizde Kamera, Işık ve Ekran Özelliklerinize Bağlı Olarak Çok Ufak Renk Farkları Olabilir Ancak Çoğunlukla Bu Durum Yaşanmaz.

Sipariş Takibimi Nereden Yapabilirm?

Tüm Siparişleriniz İlk Sipariş Verdiğiniz Andan İtibaren Hesabım> Siparişler bölümüne düşer. Tüm Süreci Siparişlerim Bölümünden Takip Edebilir Ekstra Sorularınız İçin Müşteri Hizmetleri İle İletişime Geçebilirsiniz.

Nasıl Ürün İade Edebilirim?

Tüm Ürünlerimiz İçin ilk 3 Gün Koşulsuz İade Kabul Ediyoruz. Bunu Websitemiz Üzerinden Yapabileceğiniz Gibi Detaylı Destek, Bilgi ve Yardım İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

BEN DE SATICI OLABİLİR MİYİM?

Evet Siz de Platformumuzda Satıcı Olabilirsiniz. Yüksek Kalite Ve Müşteri Memnuniyeti Firmamız İçin Bir Öncelik ve Politika Olduğundan Doğrudan Satıcı Olarak Kendinizi Kaydetmenize Ve Satış Yapmanıza İzin Verilmemektedir. Satıcı Olmak İstediğinizi Bize Bildirmeniz Durumunda 2 İş Günü İçerisinde Tarafınıza Dönüş Yapılır. Koşulları Sağlamanız Durumunda Satıcı Paneliniz Açılır. Müşteri Memnuniyetini Garanti Altına Almak Adına Tüm Kargoları Kendi Depomuz Üzerinden Gönderiyoruz.

Satışını Yapmak İstediğiniz Ürünleri Bize Teslim Etmenizin Ardından Geri Kalan Tüm Operasyonlar İle, Kargo, İade, Müşavirlik ve Müşteri Hizmetleri İle Sizin İçin Biz İlgileniyoruz. E-Ticaret'e Başlamak Taymond İle Çok Kolay!

Ayrıca Koşulları Sağlamanız Durumunda Şirket Sahibi Olmanıza Gerek Yoktur! Evde Üretim Yapan Satıcılarımız İçin Tüm Süreçler İle Biz İlgileniyoruz. Ve Başvurularını Yapıp Hemen Ertesi Gün Satmaya Başlayabiliyorlar!

Satıcı Olduktan Sonra Ürünlerimi Nereye Göndermeliyim?

Satıcı başvurunuz onaylandıktan ve Paneliniz açıldıktan hemen Sonra Tarafınıza Tüm Bilgilendirmeler Yapılacak, Size bir Satıcı Rehberi Atanacaktır. Ürünlerinizi İstanbul İçerisinde İseniz Taymond Tic. Adresinizden Almaktadır. İstanbul Dışındaki Satıcılarımızın ise Ürünlerini İstoç Depomuza Kargolamaları Gerekmektedir.

AKLINA TAKILAN SORULAR MI VAR?

BİZE HEMEN SORU SOR

    Müşteri Hizmetleri İle Anında İletişime Geçin:

    Telefon Numarası: 05010750365

    E-Mail Adresimiz: [email protected]

    Müşteri Hizmetleri Hk. Şikayetleriniz İçin: [email protected]